TST

TST

Dikkat çekici bir son ürün elde etmek için, işleme hattındaki her adım önemlidir. Baştan sona bütün adımlar doğru ekipmanlarla yapılmalıdır. TST ™ kümes hayvanları, kırmızı et, balık ve sebze dahil olmak üzere gıda ürünlerinin kaplanmasi, tempura yapilmasi, kızartılması, pişmesi ve dondurulması için entegre çözümler konusunda uzmanlaşmış mükemmel bir son ürün sağlar.

Başarımızın sırrı dinlemektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, TST mümkün olan her durumda en iyi çözümü geliştirmek için çalışır. Başlangıç olarak, TST ekibi gelişmiş 3D tasarım görselleştirme ve planlama yöntemlerini kullanır; böylece mühendislerimiz ve müşterilerimiz, tasarım sürecinin ilk aşamasında nihai ürünlerin net bir görünümünü elde edebilirler. Böylelikle, onların gerçek vizyonunu tam olarak gerçekleştirmek için üretime başlamadan önce değişiklik yapabilmelerini sağlar. Ayrıca, nihai ürünün beklenmedik engeller veya maliyetler olmaksızın karşılaması için Lazer Kesme Teknolojisi ve CNC Makineleri kullanıyoruz. Üretim akışını sağlamak, ürünleri taşımak için yüksek performanslı konveyör sistemleri sunuyoruz.

Standart yüksek kaliteli ekipmanlardan tamamen özelleştirilmiş çözümlere kadar her TST ürünü, hijyenik yapı, düşük enerji tüketimi, gelişmiş gıda güvenliği, az bakım ve eşsiz müşteri değeri sunar.

Projeniz için Ücretsiz Teklif Alın.