Dorphy

FAM Dorphy, mükemmel kesme kalitesi ile küçük doğrama ihtiyaçlarınız için uygun maliyetli bir çözümdür.

Küçük bir makinenin esnek ve kompakt tasarımıyla sağlamlık ve zorlu kesme görevlerine dayanıklılığı birleştirir. 3 mm'den 20 mm'ye kadar geniş bir aralıkta doğrama kapasitesine sahiptir ve genişletilmiş ürün yelpazesi sunar.

Patates, pancar, havuç, soğan ve biber gibi sebzelerin yanı sıra, elma, armut, çilek, mango ve papaya gibi meyveleri kesmede de kullanılan FAM Dorphy ürünü yüksek kesim yüzdesi ve düşük atık oranı ile başarılıdır.

Kullanım Kolaylığı Ve Güvenlik

  • Bıçakların hızla değiştirilebilmesi gıda işletmelerinin pek çok siparişi çok kısa sürede tamamlamasına imkan sağlamaktadır.
  • Uygun maliyetli kaydırma tipi dilimleme bıçağı, iki dakikadan daha kısa süre içinde değiştirilebilir..
  • Sürücü ve ürün alanı makinenin hızla ve özel olarak temizlenmesi, parçalar üzerinde negatif etkilerden kaçınılması için tamamen birbirinden ayrılmıştır.
  • Hafif kesme mili, kesme boyutunu değiştirirken veya temizlerken kolayca idare edilebilir.
  • FAM Dorphy bakıma gerek duymayan ve daha temiz kullanım için ömür boyu yağlanmış rulmanlar kullanmaktadır. Hiçbir yağ sızıntı riski bulunmamaktadır.
  • Tamamen Avrupa CE güvenlik direktiflerine göre tasarlanmıştır. Kapaklardan biri açıkken çalışmayı önlemek için emniyet anahtarı bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Ebatlar Ağırlık Motor Değişken Frekans Sürücüsü
1 550 x 806 x 1785 mm 300 kg 1.5 kW (Standart) Opsiyonel
Besleme Yüksekliği Çıkış Oluğu Yüksekliği Tambur Çapı
1 506 mm 506 mm 340 mm

Galeri

 

Projeniz için Ücretsiz Teklif Alın.